Pasjans

"Pokaż znajomym, że lubisz grać w tę grę w karty pasjansa!"

   
 

 

 

 

 

 

Proszę poczekać na grę w pasjansa pobrać ...

 

 

 

 

Freecell

opis: freecell systemu Windows

Opis: Klasyczna gra Freecell Solitaire. Unikatową cechą tej gry jest to, że pozwala na odtwarzanie starych poziomu systemu Windows FreeCell gra w karty. Numery poziom w tej grze odzwierciedla poziomy oryginalnego systemu Windows grze. Wyciąg wszystkie karty w prawym górnym rogu komórki do ukończenia poziomu..

Król instrukcje harfy: Budowa i konstrukcja: - Standardowa talia 52 kart jest używany. - Istnieją cztery otwarte komórki i cztery otwarte fundamenty. - Karty są podzielone na osiem kaskad czterech siedmiu i cztery których składa się z sześciu karty.

Budowanie podczas gry: - Pierwsza karta każdej kaskadzie zaczyna stolik. - Tableaux powinien być skonstruowany przez naprzemiennych barwach. Mechanizm: - Każda karta komórki lub górna karta jakiejkolwiek serii mogą być przemieszczane do budowy stosu lub przeniesione do pustej komórki, pustym stosie lub jej powstania. Zestawy pełne lub częściowe mogą być przenoszone na budowę serii lub przeniósł się do pustych przestrzeni. Rekurencyjnie przenieść karty przez punkty pośrednie. Zwycięstwo: - Gra jest wygrana, gdy wszystkie karty zostaną przeniesione do ich pali fundamentowych.